Неділя, 19 вересня 2021, 11:34 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

На Житомирщині працівникам винні майже 10 мільйонів зарплати

28-09-2012, 16:55
Сума заборгованості із виплати заробітної плати на Житомирщині станом на 1 вересня п.р. зменшилася у порівнянні з початком року на 1,7 млн. грн., або на 15%, і становила 9,8 млн. грн. При цьому обсяг невиплаченої заробітної плати складав 1% загального обсягу боргу в цілому по країні.

Орендна плата на землю на Житомирщині збільшилась на третину

26-09-2012, 15:58
На Житомирщині розмір орендної плати у середньому збільшився на 29,8 відсотка у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Нині цей показник по області становить 439 гривень за гектар.

На ремонт інтернатних установ Житомирської області виділили 1 мільйон 146 тисяч гривень

26-09-2012, 11:26
Саме така сума коштів була спрямована на підготовку інтернатних установ області до роботи в осінньо-зимовий період, повідомляє прес-служба Житомирської ОДА. Крім того, цьогоріч Міністерство фінансів України на утримання 16 таких закладів на Житомирщині виділило 72 млн. 151 тис. грн., із яких 41 млн. 693 тис. грн. використано протягом останніх восьми місяців.

На Житомирщині реалізовується п’ять інвестиційних проектів

20-09-2012, 12:10
На територіях пріоритетного розвитку області за І півріччя 2012 року продовжують діяти 5 інвестиційних проектів у 5 регіонах області. Впровадження нових інвестиційних проектів або визначення нових територій області з аналогічним статусом в поточному році не спостерігалось.

На Житомирщині вдвічі зросли витрати вугілля

20-09-2012, 11:03
За даними Головного управління статистики у Житомирській області за серпень п. р. підприємствами, організаціями та населенням регіону використано 22 млн. куб. метрів природного газу, 14 тис. тонн дизельного пального, 9 тис. тонн бензину та 322 тонни кам’яного вугілля.

За втручання прокуратури "Житомиргазу" віддали борги

19-09-2012, 17:36
Прокуратура Житомирської області активізувала правозахисну діяльність щодо забезпечення законності у паливно-енергетичному комплексі при здійсненні розрахунків за спожиті енергоносії.

Українці більше витрачають на сигарети, ніж на хліб

18-09-2012, 12:25
За підсумками першого півріччя 2012 року українці витратили на покупку тютюнових виробів 12,4 млрд гривень, на покупку молока - 3,5 млрд гривень, а на купівлю хлібобулочних виробів - всього 1,8 млрд гривень.

Житомирщина цього року збере 1,5 млн. тонн хліба, - С. Рижук

17-09-2012, 15:06
Голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук 15 вересня брав участь у відкритті обласного свята врожаю «Обжинки-2012» в Житомирському агротехнологічному коледжі, приуроченого до 75-річчя Житомирщини

Фірташ став основним власником "Житомиргазу"

17-09-2012, 14:46
«Газтек» придбав 15,864% «Житомиргазу» за 16 млн грн. Таким чином, у результаті цієї покупки «Газтек» сконцентрував у своїй власності близько 50,93% акцій «Житомиргазу», - повідомляє УНІАН.

За півроку до загального фонду бюджету Житомирської області надійшло 195,9 млн грн

14-09-2012, 11:48
За повідомленням головного фінансового управління Житомирської облдержадміністрації, протягом перших 6 місяців до загального фонду обласного бюджету надійшло 195,9 млн. грн., що на 12,7 млн. грн. (на 6,9 %) перевищує затверджений обласною радою показник на цей період.

опитування

Питна вода
Освітлення вулиць
Облаштування центра міста
Комунальні тарифи
Цілодобове водопостачанняОксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Вересень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі